Už dost!!!

20. prosince 2009 v 9:47 | nICÍSEK

Chvíli počkejte musím dejchat.................tak zrovna teď (19.12.02-18:51hod.) se koukám na youtube na videjka s koníky. Narazila jsem tam na nějaká i s týráním a zabíjením koní. Už mě to sere sere sere a zase sere!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sakra práce ty zaměstnanci na jatkách a taky lidi kdo zabíjejí koně nebo jiná zvířata bych nejraději na místě odstřelila. Jsou to čůráci,svině a šmejdi. Jenom kvůli tomu že za jeden měsíc dostanou přes 20 000 zabíjí 50 000 zvířat. To fakt není normální kdyby tohle někdo dělal jim tak by ste všichni viděli jak by prosili o milost jak by žadonili že už nikdy v životě nezabijí zvíře. Jenomže jim to nikdy nikdo neudělá protože jsou to přece lidi!!!!!!!!!!!(lidi možná ale bez mosku a bez smyslů no prostě idioti) PROSIM VÁS POCHOPTE VŠICHNI KDO TOHLE DĚLÁTE ŽE ZVÍŘE NENÍ NIC MÍŇ ALE ANI NIC VÍC NEŽ ČLOVĚK ZVÍŘE NÁM DÁVÁ ŽIVOT,LÁSKU A SVOJÍ VZNEŠENOST,KVŮLI NÁM OBJETUJE I SVŮJ ŽIVOT A POSTAVÍ SE JAKÉMU KOLIV NEBESPEČÍ ABY NÁS ZACHRÁNIL. PŘESTAŇTE ZVÍŘATA TÝRAT A ZABÍJET!!!!!!!!!! BEZ KRÁVY BY NEBILO MLÉKO,BEZ PRASETE MASO,BEZ SLEPICE VEJCE ,BEZ PSA NEBO KOČKY ATD......OPRAVDOVÝ KAMARÁD A BEZ KONĚ JEJICH KRÁSA VZNEŠENOST A JEJICH LÁSKA K NÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POCHOPTE TO PROSÍM NA KOLENOU ZA VŠECHNA ZVÍŘATA KTERÁ KDYŽ JE NĚCO BOLÍ TAK TO NEUMĚJÍ ŘÍCT JAKO MI LIDI PROSÍM NA KOLENOU PROSÍME VŠICHNI ODEMNE NA BLOGU NA KOLENOU ZA TA NEBOHÁ ZVÍŘATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JE TO BOLÍ VŠECHNO STEJNĚ JAKO NÁS LIDI!!!!!!!!!!!!!!!

TOHLE JE ČLÁNEK OD MÉ KAMARÁDKY Aaaa. PROSÍM JÁ I Aaaa ABY JSTE SI TO DALI NA SVŮJ BLOG. DÍKY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SB Gabuldik SB Gabuldik | Web | 20. prosince 2009 v 10:02 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím!!!Hned si to nám na blog. ;-) a taky to za chvíli dojde i sem: www.nabidka-zvirat.blog.cz tak se tam můžeš pak po tom blogu podívat jestli tě to zajímá.Jo a nevím jestli tu stránku už náš ale můžeš se taky potívattady: www.mame-pravo-zit.blog.cz to má zase jedna holka a je to dost populární a mě ta webová stránka otevřela oči protože dřív jsem týrání zvířat vůbec nijak nevnímala.

2 SB Gabuldik SB Gabuldik | Web | 20. prosince 2009 v 10:03 | Reagovat

Oprava: Naprosto s tebou souhlasím!!!Hned si to nám na blog.  a taky to za chvíli dojde i sem: www.nabidka-zviratek.blog.cz tak se tam můžeš pak po tom blogu podívat jestli tě to zajímá.Jo a nevím jestli tu stránku už náš ale můžeš se taky potívattady: www.mame-pravo-zit.blog.cz to má zase jedna holka a je to dost populární a mě ta webová stránka otevřela oči protože dřív jsem týrání zvířat vůbec nijak nevnímala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama